تبلیغات
شیعه - شبکه ی جهانی کلمه
تاریخ : دوشنبه 13 بهمن 1393 | 11:22 ب.ظ | نویسنده : س.د موسوی

از دیگر شبکه هایی که به نام اهل سنت فعالیت میکنند و در نشر اکاذیب و شیعه گریزی از هیچ تلاشی (تاکید می کنم هیچ تلاشی) فرو گذار نیست "شبکه ی جهانی کلمه " است . این شبکه متاسفانه با سخنان غلط و سفسطه گری به محکومیت و شیعه گریزی اقدام می کند . این شبکه توسط وهابیون افراطی هدایت می شود کاملا جهت گیری شده و برمبنای فرافکنی و دروغ پردازی علیه شیعه  و کافر و مشرک نشان دادن ایشان اقدام می کند .
متاسفانه باید به این حقیقت اذعان کرد که مردم ما از بابت اطلاعات دینی و نذهبی در سطح پایینی قرار دارند و این شبکه ها با سوءاستفاده از این اطلاعات پایین مردم مطالب غیرواقعی و دروغ را تحویل داده و به هرطریق تفکر شیعی را بدجلوه می دهد و از آن بدتر این است که طرفداران آن روزبه روز افزوده می شود .
این شبکه تا آن جا که بتواند با خوشرویی به دروغ گویی می پردازد و آن جا که واقعا به چالش کشیده می شوند دهان به توهین باز می کنند (فایل های آن را به زودی آپلود خواهم کرد)
از مردم تنها خواهشی که دارم این است که به صحبت های نادرست این شبکه ها اعتماد نکنند . اگر هم می شنوید یا می بینید تصمیم گیری نکنید در همان زمان . کمی تحقیق کنید و بعد قضاوت .
شبکه ی ولایت حرکات به مدیریت آیت الله قزوینی فعالیت های خوبی برای مقابله با دروغ های این شبکه ی وهابی انجام داده که امیدواریم مورد توجه تمام کسانی که به شبهه دچار می شوند قرار گیرد  • دانلود فیلم