تبلیغات
شیعه - شبکه جهانی نور
تاریخ : جمعه 13 فروردین 1389 | 11:44 ب.ظ | نویسنده : س.د موسوی

                                              

چند وقت پیش خونه یکی از اقوام رفته بودیم که ماهواره داشتند در میان شبکه های ماهواره ای به کانالی به نام  «شبکه جهانی نور» برخورد کردم که متعلق به اهل سنت عربستان هستش و جالب اینجاست که تماما فارسیه و بینندگان بسیار زیادی در سرتاسر دنیا داره !!

همچنین در زیر نویس هاش خیلی ها رو هدایت شده ی خودش می دونه !!!!!!!!!

بذارید بیشتر درباره ی ماهیت این شبکه توضیح بدم :

این شبکه برنامه های زیادی داره درباره ی تفسیر قرآن و توجیه ولایت ناپذیری از اهل بیت و...

اونها در برنامه هاشون خودشون رو برادران و خیر خواهان اهل تشیع  معرفی میکننداما علنا به تفکرات شیعه حمله میکنند و این تفکرات رو ناشی از خرافات و شرک میدونن . بطور مثال در مورد جناب تیجانی  که سنی شیعه شده است میگن« اون بجای اینکه کتاب آنگاه که هدایت شدم کتاب آنگاه که گمراه شدم را باید تالیف میکرد » این به این معناست که اونا شیعه شدن زو عین گمرای میدونن و یا اینکه جریانی را که حضرت علی (ع) را مولود کعبه میخواند را خرافی میدانند با این حال من نمیفهمم منظورشون از برادری چیه در صورتی که چنین اعتقاداتی دارن.

از اونجایی که بعضی از شیعیان هم در مقابل این توهین ها احساساتی می شوند تصمیمات نادرستی می گیرند و به سایت ان ها مراجعه کرده و یا با آن ها تماس میگیرند و به ان ها توهین میکنند و ان ها هم از این فرصت استفاده کرده و این صحبت ها رو بازتاب گسترده میدن و بوسیله اون ها مظلوم نمایی میکنن .

متاسفانه از اونجایی که این شبکه کار رو بطورجدی شروع کرده و طرفداران بسیاری هم داره تا اونجایی که متاسفانه بسیاری از به اصطلاح شیعیان رو هم منحرف کرده ، برنامه های قوی ای رو اجرا میکنه و در اونها  به تفکرات و اعتقادات شیعه به نام روشن نگری حمله میشه و در این برنامه ها از علمای بزرگ اهل سنت استفاده میشه که قدرت فن بیان بالایی دارند .

من به عنوان یک وبلاگ نویس ساده از تمامی شیعیان که اطلاعا ت کمی دارند التماس میکنم که اگر اطلاعاتی ندارند به این شبکه ها رجوع نکنن و پای صحبتاشون ننشینن تا زمانی که قدرت دفاع از مذهب تشیع رو داشته باشند .

من سع میکنم تا اونجایی که ممکنه بعضی از برنامه هاشو از طرق مختلف پیگیر بشم و شما عزیزان رو از ماهیت واقعی اونه با خبر کنم

لذا از تمام دوستان خواهشمندم در این راه من را یاری کنند تا همگی مروج فرهنگ غنی تشیع باشیم

لطفا اگر شما هم با همچنین شبکه ای تا به حال برخورد کرده اید در قسمت نظرات آن را بنویسید و نظرتان را درباره ی آن بیان نماییدنمایش نظرات 1 تا 30

  • دانلود فیلم